Zaproszenie na sesję. Doskonały prezent

Zaproszenie na sesję. Doskonały prezent

Sesja zdjęciowa to doskonały prezent na chrzest lub komunię. Lub dla kogoś bliskiego. A nawet bez okazji .

Dziś wysyłamy kolejne zaproszenie na sesję w prezencie. Tym razem ciocia Ewelina sprezentowała sesję rodzinną Kubie i jego rodzicom z okazji chrztu. Już nie możemy doczekać się na małego modela.

Voucher na sesję w prezencie możecie zamówić z każdej okazji: chrztu, komunii, osiemnastych urodzin czy świąt. Ale równie dobrze nie potrzebujecie żadnej okazji :)

Zamawiając zaproszenie otrzymujesz wydrukowane, wypełnione zaproszenie w ozdobnym opakowaniu. Możesz je odebrać osobiście lub prześlemy Ci je w sposób, jaki wybierzesz: pocztą lub do paczkomatu. Zaproszenie jest ważne przez 3 miesiące.

Zobacz całą naszą ofertę sesji w prezencie. Link poniżej:

Sesja w prezencie

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności