Sesje w polu lawendy

Sesje w polu lawendy

Zapraszamy na sesję na Polu Lawendy

Serdecznie zapraszam na wyjątkową sesję fotograficzną na urokliwym Polu Lawendy. To idealne miejsce, aby uwiecznić najpiękniejsze chwile w bajkowej scenerii fioletowych kwiatów.

Terminy sesji:
? 16 czerwca (niedziela) - godziny 17:00 - 19:00
? 30 czerwca (niedziela) - godziny 16:00 - 18:00

Lokalizacja:
Lawendowy Raj, Śieroty - 10 km od Tarnowskich Gór, 25 km od Gliwic.

Opcje cenowe:

  1. Sesja 30-minutowa, 5 zdjęć - 500 zł + 45 zł (wynajem Pola Lawendy na wyłączność, płatność na miejscu u właściciela pola).
  2. Sesja 50-60 minutowa, 10 zdjęć - 700 zł + 90 zł (wynajem Pola Lawendy na wyłączność, płatność na miejscu u właściciela pola).

Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zaliczki w wysokości 200 zł.

Nie przegap okazji na niezapomnianą sesję w otoczeniu pięknej lawendy! Skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować swój termin i stworzyć wspaniałe wspomnienia w malowniczej scenerii.

Zapraszam serdecznie! ?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności