Sesja rodzinna z niemowlakiem

Sesja rodzinna z niemowlakiem

Dziś chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą sesją z niemowlakiem, która odbyła się w naszym przytulnym studio

Cześć! Dziś chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą sesją z niemowlakiem, która odbyła się w naszym przytulnym studio. Miękki, naturalny światło sprawiło, że każdy uśmiech i każdy pocałunek był jeszcze piękniejszy. Ale najbardziej magiczny był widok małego niemowlaka, otulonego miłością rodziców. To te chwile, które chcemy zatrzymać na zawsze. Dzięki temu, możemy wracać do nich w każdej chwili, zanurzając się w ciepłe wspomnienia. Cieszę się, że mogłam być częścią tego wyjątkowego momentu.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności