Sesja roczkowa - w domu czy w studio? A może w plenerze?

Sesja roczkowa - w domu czy w studio? A może w plenerze?

Sesja roczkowa to profesjonalna sesja zdjęciowa zorganizowana z okazji pierwszych urodzin dziecka. W trakcie takiej sesji, fotograf skupia się nie tylko na samym jubilacie, ale również na interakcjach z rodzicami i rodzeństwem, jeśli takie jest.

To doskonała okazja, aby stworzyć piękne, rodzinne portrety oraz urocze zdjęcia malucha, które będą cenną pamiątką na lata.

Jeśli więc zastanawiacie się, jak uczcić pierwsze urodziny waszego dziecka, sesja roczkowa może być idealnym rozwiązaniem. To nie tylko piękna pamiątka, ale przede wszystkim czas spędzony razem, w pełni poświęcony celebracji tego, co najważniejsze – rodziny i miłości.

Podpowiadamy Wam, jak można taką sesję zorganizować w najnowszym wpisie na blogu: Sesja na roczek. 5 pomysłów na sesję roczkową. Zapraszamy do lektury.

sesja na roczek Katowice

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności