Najnowsze trendy w fotografii noworodkowej

Najnowsze trendy w fotografii noworodkowej

Dzień dobry. Dziś w kilku słowach przedstawiam pięć najważniejszych trendów w fotografii noworodkowej na rok 2024. Tekst skierowany jest przede wszystkim do świeżo upieczonych mam.

Pisze o wykorzystaniu naturalnego światła, które nadaje zdjęciom miękki i ciepły blask. Podkreślam, jak ważny jest minimalizm, polegający na tworzeniu prostych i ponadczasowych obrazów, które koncentrują się na dziecku i emocjach. Wspominam również o neutralnych kolorach podczas sesji noworodkowej.

Przyjście na świat dziecka to wyjątkowy moment, który warto uwiecznić na zdjęciach. Przeczytaj, jak stworzyć niepowtarzalną pamiątkę z tego okresu.

Przeczytaj: Sesja noworodkowa. 5 trendów w 2024 roku

Sesja noworodkowa

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Fotografia Agnieszka Mandal
Fotograf Katowice
ul. Śnieżyczek 11A, 40-748 Katowice
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma Fotografia Agnieszka Mandal z siedzibą w Katowicach, ul. Śnieżyczek 11A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności